Tanie torebki damskie to symbol autoekspresji

Jaki jest prawdziwy urok dodatków jak tanie torebki damskie? Oczywiście, najbardziej oczywistą odpowiedzią jest to, że wiele elementów odzieży damskiej nie posiada kieszeni. Im bardziej elegancki jest ten przedmiot, tym bardziej prawdopodobne jest, że nie będzie miał kieszeni. Potrzebujesz czegoś do noszenia rzeczy osobistych, takich jak makijaż, klucze, telefon komórkowy, narzędzia, takie jak długopisy, produkty zdrowotne i kobiece (jak tabletki, chusteczki, pomadki). O kobiecie można się wiele dowiedzieć z zawartości torebki ; ) Na przykład moja przyjaciółka kupuje tanie torebki damskie, by nosić w nich nóż, miarkę na taśmę, zestaw kości i latarkę. A ja zawsze mam w torebce składaną kurtkę, zestaw kluczy imbusowych, ładowarkę i bandaże. Jak powiedział wielki George Carlin, torebka jest w zasadzie domem kobiety, który może ona nosić ze sobą.

Nawet przy swobodnym ubraniu kobiety nie lubią mieć kieszeni wypchanych niepotrzebnymi rzeczami (a w dzisiejszych czasach wiele z nich trzyma tam tylko telefon komórkowy i parę słuchawek). Tanie torebki damskie są również bardzo praktyczne, gdy pada deszcz (zwłaszczazwłaszcza że może pomieścić zwinięte poncho lub mały parasol), a jeśli jest dobrze zorganizowana z kieszeniami, przegródkami i tak dalej, to łatwo jest znaleźć to, czego szukasz. A no cóż, torebka jest wyjątkowa wśród modnych dodatków w tym, że nawet gdy kobieta zmienia swoją budowę (zyskuje lub traci na wadze, dorasta itp.), tanie torebki damskie zostają takie same.

Każda kobieta zgodzi się, że kupno nowych akcesoriów sprawia, że czujesz się dobrze (dopóki być może nie zdasz sobie sprawy ile już wydałaś ;). Wiele kobiet uważa, że fantazje na temat ich nowego stroju są równie ekscytujące, jak jego noszenie. U innych pań istnieje odrobina chęci wywołania zazdrości. Chodzi o status społeczny, mężczyźni sygnalizują to samochodami, gadżetami i drogimi zegarkami, a kobiety robią to z biżuterią, ubraniami i dodatkami jak nie tak tanie torebki damskie.

A jeśli chcesz być nieco mniej cyniczna, jest to również kwestia autoekspresji. Z torebką kobieta może być dużo bardziej kreatywna niż z ubraniem — ponieważ torebkę można połączyć z praktycznie każdym strojem, a kobieta ma tak wiele swobody zestawiając torebki. Idealna torebka wzmacnia jej użytkowniczkę, łącząc jej osobistą urodę ze stylem, materiałami, objętością i kolorami… szkoda tylko, że panowie rzadko kiedy zwracają uwagę na tanie torebki damskie!