Powroty modowe w 2019

Wraz z każdym nowym sezonem mody pojawiają się posty na blogach czy teksty w żurnalach głoszące niesamowite nowe zmiany w modzie. Te teksty mają wyjaśnić ci, co jest nowego na rynkach modowych, a co właśnie wyszło z mody. Ale zdarzają się też triumfalne powroty rzeczy, które nosiłaś jakiś czas temu, a teraz niedługo wrócą. W tym roku na rynek modowy wróciło kilka takich rzeczy. Być może czujesz się gotowa, aby wrócić do nich?

Formalne bluzki

Dobrze, dziewczęta mogą nosić koszule, mogą nosić topy pod żakietami. Ale ładne, eleganckie bluzki nadają się nie tylko do biura! Stwarzają one bardzo delikatne, kobiece wrażenie i mogą świetnie nadawać się na romantyczne okazje. Nowa bluzka będzie idealna na randkę, zwłaszcza zestawiona z parą jeansów-rurek. Jeśli chcesz poczuć się dziewczęco, miękko i ładnie, eleganckie bluzki zapinane na guziki są dla ciebie. Wśród ubrań online znajdziesz masę fajnych bluzeczek!

Aksamit

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że każda kobieta miała jedną aksamitną marynarkę… ale nosiła ją może jeden dzień w roku. Jak wiele aksamitnych ciuchów masz w swojej szafie? Cóż, aksamit jest teraz nieco inny. Można go znaleźć we wszystkim, od bluzek po spodnie i spódnice. Buty, zamiast zamszu, pokryte są aksamitem. A dziś aksamit dostępny jest we wszystkich kolorach. Kiedyś uważany był za luksus, dziś jest szerzej dostępny.

Halki

Moja mama uważała halki za oldschoolowe. Każda „grzeczna dziewczynka” nosiła białą halkę pod sukienką, ale cóż… nie w dwudziestym pierwszym wieku… jak dotąd. Teraz modne nie jest noszenie halki pod spódnicą, ale na wierzchu! To kolejna warstwa ubrania, więc halka jest sukienką – błyszczącą, elegancką warstwą pokazującą atrakcyjny wzór lub kuszące koronki.

Plisowane spódnice

Do niedawna prosta spódnica-ołówek oznaczała elegancję i jeśli myślałaś o plisowanej spódniczce jako o idealnej na wyjściowe okazje, to pewnie byłaś licealistką. Ale teraz nawet starsze poważne kobiety mogą nosić plisowaną spódniczkę, czy to mini, midi czy maxi. Kup jakieś ubrania do niej – wzorzyste legginsy, a może ładny pulower?