Potęga stylu Kate Moss

Ubrania gwiazd zawsze były jednym z najważniejszych tematów dyskusji modowych. Przez ponad dwie dekady słynna angielska supermodelka Kate Moss pozostawała ikoną dobrego smaku. Zawsze była wzorem dla wielu młodych i dorosłych kobiet.

Jedną z potężnych broni Kate Moss jest to, że zawsze chce wyglądać naturalnie. Styl Kate Moss jest indywidualny, niepowtarzalny, rewolucyjny i zawsze nieprzewidywalny. Nie jest tajemnicą, że jej wyczucie stylu jest wrodzone. Jeśli chcesz wyglądać jak Kate Moss, pamiętaj o jednej ważnej rzeczy: nigdy nie bądź niewolnicą mody, ubieraj się w to, co chcesz, ustanawiając w ten sposób swoje własne zasady. Lśniąca, błyszcząca sukienka z butami punk? To właśnie styl Kate Moss.

Angielska supermodelka znana jest z łamania zasad mody i ustalania własnych zasad, mieszając na przykład niekompatybilne tkaniny. Jednym z sekretów jej nieskazitelnego wyglądu jest to, że używa wielu neutralnych, pastelowych i bladych kolorów.

Nadchodzące trendy zawsze można zobaczyć na Kate Moss. Kiedy wszyscy nosili dżinsy o niskich stanach, Kate nosiła już dżinsy o wysokiej talii. Zawsze wygląda niezwykle wręcz wspaniale, zachowując przy tym naturalność. Do wieczorowego noszenia preferuje sukienki vintage, które są zawsze luźne i nie ma specjalnej fryzury. Taki strój zapewnia jej seksowny i młody wygląd.

Ponadczasowy wygląd to motto Moss. Kowbojskie koszule w kratę, kurtki z oceloty, kwiatowe sukienki i neutralne kolory są przykładem ciuchów, które są zawsze w modzie. Tak więc, jeśli chcesz wyglądać jak Kate Moss unikaj zbyt nowoczesnego wyglądu. Moss lubi nosić ubrania z lat 20, 40 i 60, ale nigdy nie wygląda staro.

Inną sztuczką, która sprawia, że Kate Moss jest tak modna jest to, że prawie zawsze nosi ubrania ściśle przylegające do jej sylwetki. To pomoże Ci wyglądać na wyższą i szczuplejszą. Tak więc, jeśli jesteś niewysoka, ten drobny, ale sprytny trick z pewnością będzie działać.

Myślę, że ten post bardzo pomógł Ci znaleźć swój własny styl. Jednak jedna rzecz, o której powinnaś pamiętać: czerp swobodnie z ulubionych stylów celebrytów, ale nigdy nie naśladuj ich w stu procentach.