Kto nie osobiście doświadczył awarii swojej odzierzy? Guziki mogą odpaść, w rajstopach mogą pójść oczka czy możesz zahaczyć o coś przypadkiem, a nagły poryw wiatru może całkowicie zniszczyć twoją idealną fryzurę. Nawet ja nie mogę być doskonała przez cały czas, choć kupuję na  https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki! Dlatego potrzebujesz modowej apteczki, która rozwiąże wszelkie drobne problemy i pozwoli ci doprowadzić twoją odzierz do ładu w nagłych sytuacjach. Zatem weź niewielką, kompaktową saszetkę, która mieści się w torebce lub szufladzie biurowej i włóż do niej kluczowe przedmioty, takie jak:

  • Wywabiacz. Jednym z najbardziej niebezpiecznych problemów jest sos lub tłuste plamy na ubraniach. Takie plamy mogą w kilka chwil zniszczyć każdą odzierz. Weź do torebki jakąś substancję odplamiającą – chusteczki dla niemowląt, chusteczki nasączone alkoholem, co najbardziej pasuje do twoich ubrań.
  • odzierzMały wałek do usuwania kurzu. Twoja odzierz ma na sobie kurz uliczny, włosy kotów, psów, ludzkie, łupież … a jeśli chcesz się tego pozbyć, to nie ma nic lepszego niż mały, przenośny lepki wałek.
  • Części zamienne – małe rzeczy odzieżowe, w szczególności odzierz pończosznicza, są lekkie. A jeśli okaże się, że twoje rajstopy opadają, użyj przezroczystego lakieru do paznokci, aby je wyprostować. Miniaturowa puszka ze sprejem do włosów może zatrzymać rajstopy przed klejeniem się do nóg!
  • Zestaw narzędzi – kilka szpilek, agrafek, mała tubka kleju, a może nawet scyzoryk. Będą one przydatne, gdy pęknie suwak, odpadnie obcas, czy puszczą nity. Dodaj też guzik lub dwa na wszelki wypadek – w domu lepiej naprawisz odzierz, ale chodzi nam tu o doraźne naprawy.
  • Kawałek mydła – Kiedy zatnie ci się suwak, możesz przetrzeć go mydłem.
  • Zapasowe obcasy. Wszyscy wiemy, jak one lubią się łamać.
  • Nożyczki i pilniki do paznokci – czasami nie ma czasu na poprawienie manipedi – wystarczy obciąć problematyczny kawałek paznokcia i naprawić później.
  • Mały grzebień lub szczotka, spinki do włosów, gumki, szpilki … – to oczywiste, prawda?
  • Plaster i środki przeciwbólowe – miejmy nadzieję, że nie będą potrzebne. Dodać awaryjną medycynę osobistą, jeśli masz jakieś problemy, jak alergie.

Pamiętaj, aby wymienić te rzeczy, gdy się znoszą! Nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz ich potrzebować!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *